BcyfraDalsze inwestycje w drukarni Colorgraf. Połączenie wysokiej jakości z błyskawicznym cyfrowym tempem realizacji. Park maszynowy Colorgarf powiększył się ostatnio o wysoko jakościową cyfrową maszynę. Cyfrowa jakość wydruków nowej maszyny, nawet przy nakładzie jednej sztuki, daje idealne nasycenie kolorów, wysoką jakość odwzorowania szczegółów na ciemnych aplach oraz doskonałe przenikanie odcieni. Idealna do druku fotoalbumów czy kalendarzy. Co wyróżnia nas od innych maszyn cyfrowych?

 

– jakość fotograficzna przy cyfrowych nakładach(nawet 1 sztuka)
– możliwość druku w szerokim przedziale gramatur
– druku na szerokiej gamie papierów powlekanych i niepowlekanych (szczególnie ozdobnych) kartonów, folii oraz plastiku, w tym podłoży do grubości 450 mikronów, co pozwala na produkcje opakowań kartonowych
– możliwość personalizacji

Klub Gazele Biznesu istnieje w Polsce od 2000 roku i skupia najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy. Gazele Biznesu to projekt realizowany przez 9 najbardziej prestiżowych dzienników ekonomicznych należących do Grupy Wydawniczej Bonnier. W naszym kraju ranking sporządzany jest przez dziennik Puls Biznesu. Klub zrzesza również firmy z innych krajów: Szwecji, Danii, Austrii, Rosji, Słowenii, Litwy i Łotwy.

Dysponujemy nową linią CTP opartą o naświetlarkę FUJIFILM Luxel T-9500 CTP i wywoływarkę Heights FLC-T 125Z. Całość jest zarządzana przez APOGEE 9 – jeden z pierwszych w Polsce zaawansowanych technicznie systemów umożliwiających obróbkę nawet najbardziej złożonych i rozbudowanych prac.

Drukarnia Color Graf znalazła się w prestiżowym gronie – wśród Diamentów Forbesa 2015. Przedsiębiorstw, które w ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją rynkową wartość.