Color Graf Spółka z o.o.
ul. Schuberta 1 A/1
80-171 Gdańsk
NIP
957-09-83-984
tel.    + 48 (58) 345 68 31
tel.    + 48 (58) 322 36 26
Masz pytania ? Napisz do nas !

biuro@colorgraf.pl
Nasze biuro jest do Państwa dyspozycji:

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:30

DZIAŁ HANDLOWY

Sławomir Laskowski
Kierownik Biura Handlowego
slawomir.l@colorgraf.pl
tel.    58 345 68 31 wew. 39
kom. 667 809 201

DZIAŁ HANDLOWY

Justyna Szaga-Ciurlik
Manager Sprzedaży
justynas@colorgraf.pl
kom. 695 684 791

DZIAŁ HANDLU ZAGRANICZNEGO

Alicja Ciszewska
Sales manager
sales@colorgraf.pl
tel.    58 345 68 31 wew. 40
kom. 667 809 204

DZIAŁ KALKULACJI

Danuta Matuszewska
Specjalista d/s kalkulacji
danuta.m@colorgraf.pl
tel. 58 345 68 31 wew.34

DZIAŁ KALKULACJI

Iwona Murawska
Specjalista d/s kalkulacji
iwona.m@colorgraf.pl
tel. 58 345 68 31 wew.49

PRODUKCJA

Mariusz Ciurlik
Kierownik Produkcji
e-mail: mariusz.c@colorgraf.pl
tel.    58 345 68 31 wew. 50

DZIAŁ DTP

Grafik DTP
grafik@colorgraf.pl
tel. 58 355 00 29

DZIAŁ CTP

Operator CTP
ctp@colorgraf.pl
tel. 58 322 36 26 wew. 44