Rok 1996 ro ważny dla nas rok, bo to właśnie wtedy nasze pasje, zainteresowania i marzenia stały się rzeczywistością. Założyliśmy drukarnię Color Graf w Gdańsku. Od samego początku najważniejsi dla nas byli, i nadal są, nasi Klienci. To właśnie dzięki nim, ich potrzebom, stale rosnącym wymaganiom rozwijamy się i poszerzamy zakres oferowanych usług, dbając o najwyższą jakość realizowanych projektów.

admin-ajax_2
Color Graf jest wszechstronną drukarnią. Dysponuje jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych, w którym znajdują się maszyny drukujące Roland, Heidelberg, maszyny do hot-stampingu, sztancowania, sklejania, oprawiania, system CTP z laserową naświetlarką płyt. Ale, co najważniejsze, drukarnia Color Graf stworzyła doświadczoną i zgraną załogę, dzięki której nawet najbardziej skomplikowane i najbardziej nietypowe zamówienia stają się możliwe do zrealizowania.

Co najbardziej cenią w nas Klienci? Rzetelność działania, najwyższy poziom realizacji zleconych prac, ekspresowe terminy wykonania usług oraz atrakcyjną ofertę cenową. Te uniwersalne wartości stanowią dla drukarni Color Graf wyznacznik działania i kierunkują nasze myślenie określając zasady współpracy z każdym – agencjami reklamowymi, mniejszymi i większymi podmiotami gospodarczymi, międzynarodowymi korporacjami farmaceutycznymi czy firmami kosmetycznymi. Współpracujemy z Klientami z Polski i Europy. Podpowiadamy najlepsze rozwiązania aktywnie przyczyniając się do osiągania biznesowych sukcesów naszych Klientów.